معرفی تیم سیب وند

تیم سیب وند، یکی از مجرب ترین تیم های ارائه کننده انواع خدمات تخصصی نرم افزاری محصولات اپل، اولین ارائه کننده و معرفی کننده ی سرویس شماره تلفن دائمی و اختصاصی از کشور امریکا جهت دور زدن تحریم های اپل در ایران ، با سابقه ی بیش از ۷ سال فعالیت در این زمینه میباشد .

در سال ۱۳۹۴، پس از ارائه ی سرویس تأیید هویت دومرحله ای (Two-Factor Authentication) توسط اپل و تحریم ایران، فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه دور زدن اصولی تحریم ها در این زمینه و ساپورت همه جانبه ی این سرویس آغاز نمود و سپس اقدام به گسترش فعالیت خود در زمینه ی امنیت کاربران اپل و بازیابی اپل آیدی های از دست رفته نمود.

سیب وند، بنیان گذار خدمات مبتنی بر آگاه سازی و ارتقاء سطح اطلاعات و امنیت اکانت کاربران اپل بوده و تمامی جوانب امنیتی در ارائه ی راهکارهای این تیم در نظر گرفته میشود.

استراتژی همیشگی ما ، تعهد در آموزش بوده و بر این باوریم که با یک بار تخصیص زمان کافی برای هر نفر از مشتریان عزیز و گرامی، درصد بروز دوباره ی مشکل برای عزیزانمان را به زیر ۵ درصد رسانده ایم.

چرا کاربران اپل در ایران سرویس شماره تلفن دائمی خود را از سیب وند تهیه میکنند؟

– سابقه ی چندین ساله ی تیم سیب وند 

تیم سیب وند به عنوان اولین و معتبرترین معرفی کننده ی سرویس شماره تلفن دائمی امریکا در ایران، از IOS 11 تا کنون در خدمت شما عزیزان بوده و در بین دست اندرکاران اپل، به عنوان متخصص در فعالسازی اصولی تایید هویت دومرحله ای و بازیابی اپل آیدی هایی که با شماره غیر معتبر فعالسازی شده اند، شناسایی میشود و بیش از ۳۰۰۰ کاربر در سراسر ایران دارد.

–  ضمانت سرویس شماره تلفن دائمی 

کلیه ی شماره تلفن های تهیه شده از تیم سیبوند دارای ضمانت بوده و در صورتی که قوانین آموزش داده شده پس از خرید به درستی رعایت شده باشد،  و به هر دلیلی مشکلی برای شماره تلفن شما پیش آید، این شماره به رایگان برای شما جایگزین خواهد شد.

– پذیرفتن کامل مسئولیت اپل آیدی شما

بر خلاف سایر سایت های ارائه کننده ی سرویس های مختلف شماره تلفن مجازی که فقط و صرفاً یک شماره تلفن در اختیار شما میگذارند و در صورت بروز مشکل برای اپل آیدی شما هیچ مسئولیتی در قبال آن به عهده نمیگیرند، تیم سیب وند با تکیه بر تجربه ی چندین ساله ی خود، متخصص در امور اپل آیدی بوده  ، همواره به کار خود ایمان داشته و مسئولیت کامل اپل آیدی شما را میپذیرد.

***در صورت بروز هر گونه مشکل ، تمام جوانب این امر در نظر گرفته شده و اپل آیدی شما کاملا رایگان بازیابی خواهد شد.***

– تحویل فوری شماره تلفن

کارشناسان تیم سیبوند به سرعت و بدون اتلاف وقت شما، در هر ساتی از شبانه روز پاسخگوی شما عزیزان هستند.

برای اینکه بتوانیم آموزش را بطور کامل به شما عزیزان منتقل نماییم، فروش شماره تلفن فقط از طریق واتساپ یا تلگرام انجام میشود.

– تعهد در آموزش نحوه ی استفاده از سرویس شماره تلفن از صفر تا صد ( حتی برای عزیزانی که دانش زیادی در زمینه ی تکنولوژی ندارند)

تیم سیب وند به عنوان بنیانگذار خدمات آنلاین مبتنی بر آموزش، برای تک تک مشتریان خود ارزش ویژه ای قائل است و بر خلاف سایر سایت ها که فقط به صورت آنلاین یک شماره تلفن می فروشند، کارشناسان سیب وند برای هر یک از مشتریان خود، هرچقدر زمان نیاز باشد صرف مینماید تا به صورت عملی استفاده از شماره تلفن را آموزش داده و تست نمایند.

*** طبق تجربه ی سالیان گذشته، با افتخار اعلام مینماییم که با این روش فروش، موفق شده ایم در مجموعه ی سیب وند، بازگشت مشتری به دلیل مشکلات احتمالی آینده را به زیر ۵ درصد کاهش دهیم. ***

– پشتیبانی فوق حرفه ای و سرعت در پاسخگویی

سرعت پاسخگویی تیم سیب وند شما را متعجب خواهد کرد!  کارشناسان تیم سیب وند سال هاست که ۲۴ ساعته فعالیت میکنند و در ۹۹ درصد مواقع آنلاین هستند. بهترین و سریع ترین  شیوه تماس با پشتیبانی از طریق تلگرام یا واتساپ است

برآیند چندین سال تجربه

اطلاعات آماری

۰

عضو حرفه ای و برنامه نویسان اپل در ایران

۰

سال تجربه

۰

تعداد کل کاربران سرویس شماره تلفن

۰

اپل آیدی های بازیابی شده

نماد اعتماد الکترونیک
نماد اعتماد الکترونیک