سیب وند،

تنها ارائه کننده سرویس شماره تلفن دائمی معتبر برای محصولات اپل در ایران (با بیش از ۶ سال تجربه)

با توجه به اینکه ثبت شماره تلفن روی اپل آیدی یکبار مصرف نبوده و اپل آیدی شما از این به بعد به این شماره وابسته میشود، به هیچ عنون از شماره تلفن های مجازی،غیر واقعی، فیک و یا شماره آشنایان در خارج از کشور بر روی اپل آیدی خود استفاده نکنید

 * این شماره ها موقت بوده و به زودی از دسترس شما خارج میشوند و در  اختیار شخص دیگری قرار میگیرند

و اپل آیدی و گوشی شما از دست خواهد رفت!

تماس با کارشناسان سیبوند

آیدی تلگرام

@SIBVANDir

شماره تلفن واتساپ

۰۹۲۱۳۹۱۲۸۲۵

featured-section-apple-id-signin_2x

اپل آیدی چیست؟

اگر از کاربران جدید اپل هستید، این صفحه را با دقت مطالعه نمایید تا یک بار برای همیشه روی موضوع اپل آیدی مسلط شوید

کلیه ی کاربران اپل ، برای راه اندازی دستگاه خود باید مراحلی را طی کنند. اولین و اصلی ترین گام در راه اندازی دستگاه اپل ، ثبت نام در سایت اپل و ساختن یک اپل آیدی (APPLE ID) اختصاصی و معتبر است.

به زبان ساده ، وقتی شما در سایت اپل ثبت نام میکنید، در واقع با اطلاعات هویتی واقعی خود در سایت اپل یک شناسنامه یا هویت یا ID میسازید که به آن اپل آیدی میگویند.

حالا اگر با اپل آیدی خود وارد هر دستگاه اپلی شوید و در آن دستگاه sign in نمایید، سریال نامبر آن دستگاه ، بر روی سایت اپل به نام شما و با هویت شما ثبت خواهد شد و از این به بعد مالک رسمی و قانونی آن دستگاه شما هستید و از این پس هیچ شخصی نمیتواند بدون داشتن اپل آیدی و رمز شما ، از این دستگاه استفاده نماید. ( این فرایند دقیقاً مانند ثبت پلاک خودرو به نام شما با استفاده از کد ملی شماست)

بنا بر این اپل آیدی شما قلب تپنده ی دستگاه های اپل شماست. در صورتی که اتفاقی برای این اپل آیدی بیفتد، تمامی دستگاه هایی که با این اپل آیدی فعال شده اند قفل خواهند شد و دیگر قابل استفاده نخواهند بود.

همواره به یاد داشته باشید که اپل آیدی باید با اطلاعات واقعی شما و توسط خود شما ساخته شده باشد تا در مواقع لزوم بتوانید آن را بازیابی نمایید و یا از ساپورت اپل درخواست کمک نمایید.

ایمیل اپل آیدی باید حتماً ایمیل واقعی شما باشد و همچنین نام و نام خانوادگی ، تاریخ تولد، رمز اپل آیدی و سؤالات امنیتی (در صورت استفاده از اپل آیدی های قدیمی) حتماً باید با اطلاعات شخصی و واقعی شما ساخته شده باشد تا هر زمان اراده کنید، آن ها را به یاد بیاورید.

همچنین باید تمامی اطلاعات اپل آیدی خود را به خاطر بسپارید و حتماً جزئیات آن را به صورت کاغذی نوشته و در محلی امن نگهداری نمایید.

??????????????????

نکات امنیتی اپل آیدی

به هیچ عنوان نباید از اپل آیدی های کارتی یا اپل آیدی های ساخته شده توسط دیگران استفاده نمایید.

دلیل ۱: سازنده ی اپل آیدی با داشتن اطلاعات آن، به راحتی تمامی بک آپ های اطلاعاتی شما از قبیل فیلم و عکس و نوت و … دسترسی خواهد داشت.

دلیل ۲: در اپل آیدی های کارتی از اطلاعات غیر واقعی استفاده شده است و اکثراً اطلاعات چاپ شده بر روی کارت با اطلاعات ثبت شده مغایرت دارد. همچنین ایمیل این اپل آیدی ها کاملاً فیک و غیر واقعی است و شما به آن دسترسی ندارید.

 

این اپل آیدی ها پس از مدتی قفل خواهند شد و گوشی چند میلیونی شما را به همراه خود قفل خواهند نمود. 

در این حالت چون اطلاعات پشتیبان اپل آیدی اشتباه است و شما حتی به ایمیل آن دسترسی ندارید تا بتوانید لینک بازیابی اکانت را دریافت کنید، عملاً آپشن های ریکاوری برای شما مسدود است و شما به بن بست خواهید خورد.

کاربرد های اپل آیدی

دانلود برنامه از اپ استور ( APP STORE)

یکی از اصلی ترین کاربرد های اپل آیدی ، دانلود برنامه ها از فروشگاه رسمی اپل یا اپ استور است. برای دانلود اپلیکیشن ها در اپ استور، شما حتماً باید یک اپل آیدی معتبر داشته باشید.

باید بدانید، وقتی یک اپلیکیشن را از اپ استور دانلود میکنید، در واقع با هویت اپل آیدی خود این اپلیکیشن را دانلود کرده اید و نصب کرده اید. همچنین اگر یک برنامه را از اپ استور خریداری نمایید، آن برنامه با هویت اپل آیدی شما خریداری میشود و همیشه در داخل اپل آیدی شما باقی خواهد ماند.

همچنین برنامه هایی نظیر واتساپ یا بعضی از بازی های شما، با هویت اپل آیدی شما بک آپ گرفته میشوند و در صورت از دست رفتن این اپل آیدی ، کلیه ی اطلاعات این گونه اپلیکیشن ها نیز از بین خواهد رفت و دیگر قابل دسترسی نیست.

خدمات آنلاین محصولات اپل یا آیکلود (Icloud)

وقتی شما یک اپل آیدی میسازید، به صورت اتوماتیک برای شما آیکلود نیس فعال میشود. آیکلو خدمات ابری یا آنلاین محصولات اپل را شامل میشود و مهم ترین مسائل امنیتی دستگاه اپل شما توسط آیکلود کنترل خواهد شد.

آیکلود وظایف مختلفی را بر عهده دارد که به اصلی ترین آن میپردازیم:

 

بک آپ گیری از اطلاعات:

در حالت پیشفرض ۵ گیگابایت فضای آیکلود رایگان در اختیار هر کاربر قرار میگیرد که بک آپ های اطلاعاتی شما (عکس ها ، فیلم ها، نوت ها، لیست مخاطبین، بک آپ اپلیکیشن ها و …) بر روی آن ذخیره میشود و در مواقع لازم نظیر تعویض دستگاه و یا ریست کردن دستگاه به راحتی میتوانید اطلاعات خود را بازیابی نمایید. شما میتوانید با پرداخت دلاری این فضا را با یکی از پلن های موجود (ماهانه ۱دلار ۵۰ گیگابایت، ماهانه ۳ دلار ۲۰۰ گیگابایت و ماهانه ۱۰ دلار ۲ ترابایت) افزایش دهید. دقت کنید که افزایش فضای آیکلود شبیه اجاره ی ماهانه است و هر ماه باید پرداخت شود.

 

ردیابی و قفل کردن گوشی از راه دور (Find My)

این قسمت از مهم ترین بخش های دستگاه شماست که با نماد رادار سبز رنگ میتوانید آن را در دستگاه خود و یا از طریق وبسایت icloud.com بیابید.

در مواقع سرقت یا مفقود شدن گوشی ، شما میتوانید بلافاصله به سایت آیکلود مراجعه کرده و با ورود اپل آیدی و رمز خود، موقعیت آنلاین گوشی خود را بر روی نقشه بیابید.

همچنین میتوانید از این پنل اطلاعات گوشی خود را از راه دور پاک (Erase) نمایید.

از دیگر مزایای این پنل ، قسمت اعلام سرقت است که با این کار سریال نامبر گوشی شما در شبکه ی اپل قفل شده و دیگر هیچ کسی بر روی کره ی زمین نمیتواند آن را باز نموده و با گوشی شما کار کند. این حالت فقط با وارد کردن اپل آیدی و رمز صحیح مجدد باز خواهد شد.

نکات امنیتی اپل آیدی

* اگر شخصی اپل آیدی و رمز شما را داشته باشد، به راحتی به تمام اطلاعات شما دسترسی خواهد داشت. به هیچ عنوان از اپل آیدی های آماده و یا اپل آیدی های ساخته شده توسط دیگران استفاده نکنید و همواره رمز اپل آیدی خود را شخصی نگه دارید.

* همواره از اپل آیدی معتبر که با اطلاعات واقعی شما و توسط خود شما ساخته شده است دستگاه خود را راه اندازی کنید و با خیال آسوده قسمت Find My را همیشه روشن نگه دارید تا در زمان لزوم بتوانید سریعترین واکنش را نشان دهید.

 

توجه:

بسیاری از مغازه داران و سودجویان، به منظور فروش اپل آیدی های غیر معتبر و کارتی، شما را از روشن نگه داشتن Find My منع کرده و تهدید مینمایند که اگر این گزینه را روشن کنید، گوشی شما قفل خواهد شد !!!

واقعیت ماجرا این است که این گونه افراد با علم به اینکه اپل آیدی کارتی قفل خواهد شد، همچنان بر فروش اپل آیدی کارتی پافشاری کرده و به جای ارائه ی روش اصولی ، از شما درخواست میکنند تا خود را از اصلی ترین و حیاتی ترین امکانات اپل محروم نمایید!

به هیچ عنوان به این صحبت ها توجه نکنید و با اطمینان کامل از روش های اصولی مجموعه سیب وند استفاده نمایید

جمع بندی :

همانطور که اشاره شد، اپل آیدی قلب تپنده ی دستگاه های اپل است و باید کاملاً اصولی و با اطلاعات واقعی ساخته شود.

ایمیل اپل آیدی باید حتماً ایمیل واقعی شما باشد و همچنین نام و نام خانوادگی ، تاریخ تولد، رمز اپل آیدی و سؤالات امنیتی (در صورت استفاده از اپل آیدی های قدیمی) حتماً باید با اطلاعات شخصی و واقعی شما ساخته شده باشد تا هر زمان اراده کنید، آن ها را به یاد بیاورید.

همچنین طبق استاندارد جهانی، اپل آیدی باید توسط خود شخص ساخته شده و محرمانه بماند.

 

حل مشکل درخواست شماره تلفن در ساخت اپل آیدی

همانطور که میدانید، به دلیل وجود تحریم های ظالمانه علیه کشور عزیزمان ایران، ساخت اپل آیدی به روش اصولی با یک مشکل روبروست. از تاریخ ۷ خرداد ۹۹ ورود شماره تلفن معتبر در ساخت اپل آیدی اجباری شده و نام ایران در لیست کشورها وجود ندارد.

از طرفی فرایند فعالسازی تأیید هویت دو مرحله ای، یکبار مصرف نبوده و پس از فعالسازی امکان غیر فعال کردن آن وجود ندارد و از این پس اپل آیدی شما به این شماره وابسته خواهد بود. بنا براین، از شماره های فیک و غیر معتبر ، شماره های موقتی و یا شماره ی اقوام در خارج از کشور نباید استفاده شود.

به زبان ساده تأیید هویت دو مرحله ای (Two-Factor Authentication) ، همان سرویس رمز پویا است که بر روی اپل آیدی شما فعال میشود و باعث بالا رفتن امنیت اپل آیدی و آیکلود شما خواهد شد.

برای فعالسازی این قابلیت باید یک شماره تلفن دائمی و معتبر دراختیار داشته باشید که همیشه و همه جا به آن دسترسی داشته باشید، تا بتوانید در موارد مختلف، جهت احراز هویت پیامک کد یکبار مصرف را دریافت نمایید.

استفاده از این گونه شماره ها موقتاً مشکل را حل میکند، اما در نهایت پس از مدتی منجر به قفل شدن اپل آیدی شما و به دنبال آن گوشی چند میلیونی شما میشود!!!

به هیچ عنوان از این گونه شماره ها بر روی اپل آیدی خود استفاده نکنید:

* شماره های مجازی رایگان ارائه شده توسط اپلیکیشن هایی نظیر TEXT NOW و TEXT PLUS و … .

دلیل ۱:  این گونه شماره ها موقتی هستند و پس از یک هفته از اختیار شما خارج میشوند و دیگر امکان دریافت پیامک بر روی آن ها وجود ندارد.

دلیل ۲: پس از انجام عملیاتی نظیر ریست فکتوری یا آپدیت گوشی، شما به اپلیکیشن های داخل گوشی دسترسی ندارید که بخواهید پیامکی دریافت نمایید و عملاً شما به بن بست میرسید!

 

*  استفاده از شماره های اقوام و آشنایان در خارج از کشور که شما به صاحب آن نیستید.

دلیل ۱: هیچ شخصی به شما تعهد نخواهد داد که سیمکارت خود را عوض نکند و یا همیشه برای خواندن کد در دسترس شما باشد.

دلیل ۲: امنیت اپل آیدی و اطلاعات آیکلود شما به خطر خواهد افتاد. (از نظر اپل کسی که شماره تلفن ثبت شده را در اختیار دارد، صاحب اپل آیدی است و به روش هایی میتواند به اطلاعات آن دسترسی پیدا کند)

دلیل ۳: به دلیل اختلاف زمانی بین کشورها و همچنین عدم دسترسی لحظه ای به صاحب خط، در مواقع ضروری همچون سرقت گوشی، امکان واکنش فوری و ردیابی سریع گوشی از شما گرفته شده و با خاموش شدن گوشی دستگاه شما غیر قابل ردیابی خواهد بود.

 

* استفاده از سایت های ایرانی و یا اپلیکیشن هایی که اکثراً در اپ استور های ایرانی ارائه شده اند و دارای حق اشتراک ماهانه هستند، نظیر ۲SIM و Virtual Sim و …

دلیل ۱:  این گونه شماره ها نیز دائمی نیستند و پس از مدتی دیگر پیامک های اپل بر روی آن ها دریافت نمیشود.

دلیل ۲: پس از انجام عملیاتی نظیر ریست فکتوری یا آپدیت گوشی، شما به اپلیکیشن های داخل گوشی دسترسی ندارید که بخواهید پیامکی دریافت نمایید و عملاً شما به بن بست میرسید!

 

* استفاده از شماره های رایگان بر روی سایت های دارای پنل دریافت پیامک رایگان.

دلیل ۱: لیست شماره های موجود بر روی این سایت ها موقتی هستند و پس از مدتی بلاک شده و به صورت دوره ای تعویض میشوند.

دلیل ۲: شماره های این گونه سایت ها معمولاً دارای اختلال در دریافت پیامک هستند.

 

* استفاده از شماره تلفن های دارای محدودیت تعداد پیامک دریافتی و یا محدودیت زمانی چند دقیقه ای جهت دریافت پیامک.

دلیل : بدیهی است این گونه شماره تلفن ها یکبار مصرف هستند و پس از اولین استفاده، دیگر هیچ گونه دسترسی به شماره تلفن وجود ندارد و در نهایت باعث قفل شدن اپل آیدی میشوند.

 

* استفاده از شماره های اشتراکی (اشتراک یک شماره بین چندین نفر)

دلیل ۱: در این گونه شماره ها، هر شماره در اختیار افراد زیادی قرار میگیرد و پس از مدتی توسط اپل بلاک شده و دیگر پیامکی دریافت نخواهند کرد.

دلیل ۲ : موارد بسیاری دیده شده که کلیه ی اپل آیدی های فعال شده توسط یک شماره ی اشتراکی توسط اپل قفل میشود.

روش های اصولی ارائه شده توسط تیم سیب وند برای ساخت اپل آیدی

و دور زدن تحریم های اپل

2

روش اول: سرویس اپل آیدی اختصاصی بدون شماره تلفن سیب وند، با قابلیت شخصی سازی

(روش کم هزینه و به سبک سنتی)

در این روش یک اپل آیدی کامل و اصولی، که توسط کارشناسان سیب وند و به سبک سنتی ساخته شده و برای امنیت آن به جای شماره تلفن از ۳ سؤال امنیتی استفاده شده است. این اپل آیدی کاملاً قابل شخصی سازی با اطلاعات واقعی شماست.

به همراه این اپل آیدی یک فایل PDF آموزشی نیز خدمت شما ارائه میشود. ابتدا باید طبق آموزش تصویری و قدم به قدم عمل نمایید و اپل آیدی خود را شخصی سازی کرده و سپس آن را روی دستگاه خود استفاده نمایید.

به عبارت ساده تر، شما باید ایمیل، نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد، سؤالات امنیتی و رمز اپل آیدی را قبل از هر کاری تعویض نمایید.

 

توجه: در این روش با کمترین هزینه فعلاً اپل آیدی شما، بدون شماره تلفن ساخته شده و میتوانید آن را فعال نمایید.

اما باید بدانید ورود شماره برای تمامی کاربران در حال اجباری شدن است و در آینده مجدداً از شما درخواست ورود شماره خواهد شد. 

بهعنوان مثال پس از آپدیت کردن گوشی یا ریست کردن گوشی به تنظیمات کارخانه، در راه اندازی گوشی از شما درخواست ورود شماره خواهد شد.

روش دوم: استفاده از سرویس شماره تلفن دائمی و اختصاصی امریکای سیب وند

شما عزیزان میتوانید از طریق تلگرام یا واتساپ به کارشناسان سیب وند پیام داده و با خرید شماره تلفن دائمی ، اپل آیدی اختصاصی خود را بسازید.

کارشناسان سیب وند پس از خرید، آموزش استفاده از سرویس شماره تلفن دائمی را به صورت کامل و عملی با شما مرور خواهند نمود. سپس شمارا برای ساختن یک اپل آیدی ایمن راهنمایی خواهند کرد.

جهت اطلاع از نحوه ی سفارش سرویس شماره تلفن دائمی امریکای سیب وند کلیک کنید

تنها سرویس معتبر قابل استفاده در ایران، سرویس شماره تلفن دائمی و اختصاصی سیب وند است که چندین سال است در ایران معرفی و ارائه شده

با فعالسازی تأیید هویت دو مرحله ای با استفاده از سرویس شماره تلفن دائمی امریکای سیب وند، همچون تمام مردم دنیا از تمام قابلیت های گوشی خود استفاده نمایید

همه چیز در باره ی تأیید هویت دو مرحله ای اپل

(جهت کسب اطلاعات بیشتر، بر روی دکمه ی زیر کلیک نمایید)

طبق استاندارد کاری مجموعه سیب وند، تهیه ی شماره تلفن دائمی، نیاز به آموزش کامل دارد و فروش شماره فقط از طریق تلگرام یا واتساپ انجام میشود

با توجه به حساسیت و اهمیت موضوع اپل آیدی، سرویس شماره تلفن نیاز به آموزش کامل داشته و شما باید روی شماره ی خود مسلط شوید.

بنابراین، خرید این سرویس شماره تلفن دائمی فقط از طریق تلگرام و واتساپ امکانپذیر بوده و تحویل و فعالسازی آن فوری است

تیم سیب وند پس از سال ها تجربه در زمینه ی حل مشکلات شماره تلفن در محصولات اپل، تعهد در آموزش پس از خرید را همچنان در برنامه های اصلی خود دارد.

با این روش، مشکلات پس از خرید را به زیر ۵ درصد کاهش داده ایم.

نحوه ی خرید شماره تلفن دائمی امریکای سیب وند

۱
تماس با پشتیبانی تلگرام یا واتساپ
۲
ارائه ی توضیحات کامل سرویس
۳
واریز وجه و تحویل فوری
۴
آموزش عملی و فعالسازی

تماس با کارشناسان سیبوند

آیدی تلگرام

@SIBVANDir

شماره تلفن واتساپ

۰۹۲۱۳۹۱۲۸۲۵

– سابقه ی چندین ساله ی تیم سیب وند 

تیم سیب وند به عنوان اولین و معتبرترین معرفی کننده ی سرویس شماره تلفن دائمی امریکا در ایران، از IOS 11 تا کنون در خدمت شما عزیزان بوده و در بین دست اندرکاران اپل، به عنوان متخصص در فعالسازی اصولی تایید هویت دومرحله ای و بازیابی اپل آیدی هایی که با شماره غیر معتبر فعالسازی شده اند، شناسایی میشود و بیش از ۳۰۰۰ کاربر در سراسر ایران دارد.

–  ضمانت سرویس شماره تلفن دائمی 

کلیه ی شماره تلفن های تهیه شده از تیم سیبوند دارای ضمانت بوده و در صورتی که قوانین آموزش داده شده پس از خرید به درستی رعایت شده باشد،  و به هر دلیلی مشکلی برای شماره تلفن شما پیش آید، این شماره به رایگان برای شما جایگزین خواهد شد.

– پذیرفتن کامل مسئولیت اپل آیدی شما

بر خلاف سایر سایت های ارائه کننده ی سرویس های مختلف شماره تلفن مجازی که فقط و صرفاً یک شماره تلفن در اختیار شما میگذارند و در صورت بروز مشکل برای اپل آیدی شما هیچ مسئولیتی در قبال آن به عهده نمیگیرند، تیم سیب وند با تکیه بر تجربه ی چندین ساله ی خود، متخصص در امور اپل آیدی بوده  ، همواره به کار خود ایمان داشته و مسئولیت کامل اپل آیدی شما را میپذیرد.

***در صورت بروز هر گونه مشکل ، تمام جوانب این امر در نظر گرفته شده و اپل آیدی شما کاملا رایگان بازیابی خواهد شد.***

– تحویل فوری شماره تلفن

کارشناسان تیم سیبوند به سرعت و بدون اتلاف وقت شما، در هر ساتی از شبانه روز پاسخگوی شما عزیزان هستند.

برای اینکه بتوانیم آموزش را بطور کامل به شما عزیزان منتقل نماییم، فروش شماره تلفن فقط از طریق واتساپ یا تلگرام انجام میشود.

– تعهد در آموزش نحوه ی استفاده از سرویس شماره تلفن از صفر تا صد ( حتی برای عزیزانی که دانش زیادی در زمینه ی تکنولوژی ندارند)

تیم سیب وند به عنوان بنیانگذار خدمات آنلاین مبتنی بر آموزش، برای تک تک مشتریان خود ارزش ویژه ای قائل است و بر خلاف سایر سایت ها که فقط به صورت آنلاین یک شماره تلفن می فروشند، کارشناسان سیب وند برای هر یک از مشتریان خود، هرچقدر زمان نیاز باشد صرف مینماید تا به صورت عملی استفاده از شماره تلفن را آموزش داده و تست نمایند.

*** طبق تجربه ی سالیان گذشته، با افتخار اعلام مینماییم که با این روش فروش، موفق شده ایم در مجموعه ی سیب وند، بازگشت مشتری به دلیل مشکلات احتمالی آینده را به زیر ۵ درصد کاهش دهیم. ***

– پشتیبانی فوق حرفه ای و سرعت در پاسخگویی

سرعت پاسخگویی تیم سیب وند شما را متعجب خواهد کرد!  کارشناسان تیم سیب وند سال هاست که ۲۴ ساعته فعالیت میکنند و در ۹۹ درصد مواقع آنلاین هستند. بهترین و سریع ترین  شیوه تماس با پشتیبانی از طریق تلگرام یا واتساپ است

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
نماد اعتماد الکترونیک
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x