سیب وند،

تنها ارائه کننده سرویس شماره تلفن دائمی معتبر برای محصولات اپل در ایران (با بیش از ۶ سال تجربه)

با توجه به اینکه ثبت شماره تلفن روی اپل آیدی یکبار مصرف نبوده و اپل آیدی شما از این به بعد به این شماره وابسته میشود، به هیچ عنون از شماره تلفن های مجازی،غیر واقعی، فیک و یا شماره آشنایان در خارج از کشور بر روی اپل آیدی خود استفاده نکنید

 * این شماره ها موقت بوده و به زودی از دسترس شما خارج میشوند و در  اختیار شخص دیگری قرار میگیرند

و اپل آیدی و گوشی شما از دست خواهد رفت!

تماس با کارشناسان سیبوند

آیدی تلگرام

@SIBVANDir

شماره تلفن واتساپ

۰۹۲۱۳۹۱۲۸۲۵

featured-section-apple-id-signin_2x

اپل آیدی چیست؟

اگر از کاربران جدید اپل هستید، با کلیک بر روی دکمه ی زیر،  صفحه ی توضیحات اپل آیدی را با دقت مطالعه نمایید تا یک بار برای همیشه روی موضوع اپل آیدی مسلط شوید

??????????????????

نکات امنیتی اپل آیدی

به هیچ عنوان نباید از اپل آیدی های کارتی یا اپل آیدی های ساخته شده توسط دیگران استفاده نمایید.

دلیل ۱: سازنده ی اپل آیدی با داشتن اطلاعات آن، به راحتی تمامی بک آپ های اطلاعاتی شما از قبیل فیلم و عکس و نوت و … دسترسی خواهد داشت.

دلیل ۲: در اپل آیدی های کارتی از اطلاعات غیر واقعی استفاده شده است و اکثراً اطلاعات چاپ شده بر روی کارت با اطلاعات ثبت شده مغایرت دارد. همچنین ایمیل این اپل آیدی ها کاملاً فیک و غیر واقعی است و شما به آن دسترسی ندارید.

 

این اپل آیدی ها پس از مدتی قفل خواهند شد و گوشی چند میلیونی شما را به همراه خود قفل خواهند نمود. 

در این حالت چون اطلاعات پشتیبان اپل آیدی اشتباه است و شما حتی به ایمیل آن دسترسی ندارید تا بتوانید لینک بازیابی اکانت را دریافت کنید، عملاً آپشن های ریکاوری برای شما مسدود است و شما به بن بست خواهید خورد.


همانطور که اشاره شد، اپل آیدی قلب تپنده ی دستگاه های اپل است و باید کاملاً اصولی و با اطلاعات واقعی ساخته شود.

ایمیل اپل آیدی باید حتماً ایمیل واقعی شما باشد و همچنین نام و نام خانوادگی ، تاریخ تولد، رمز اپل آیدی و سؤالات امنیتی (در صورت استفاده از اپل آیدی های قدیمی) حتماً باید با اطلاعات شخصی و واقعی شما ساخته شده باشد تا هر زمان اراده کنید، آن ها را به یاد بیاورید.

همچنین طبق استاندارد جهانی، اپل آیدی باید توسط خود شخص ساخته شده و محرمانه بماند.

روش های اصولی ارائه شده توسط تیم سیب وند برای ساخت اپل آیدی

و دور زدن تحریم های اپل

2

روش اول: سرویس اپل آیدی اختصاصی بدون شماره تلفن سیب وند، با قابلیت شخصی سازی

(روش کم هزینه و به سبک سنتی)

در این روش یک اپل آیدی کامل و اصولی، که توسط کارشناسان سیب وند و به سبک سنتی ساخته شده و برای امنیت آن به جای شماره تلفن از ۳ سؤال امنیتی استفاده شده است. این اپل آیدی کاملاً قابل شخصی سازی با اطلاعات واقعی شماست.

به همراه این اپل آیدی یک فایل PDF آموزشی نیز خدمت شما ارائه میشود. ابتدا باید طبق آموزش تصویری و قدم به قدم عمل نمایید و اپل آیدی خود را شخصی سازی کرده و سپس آن را روی دستگاه خود استفاده نمایید.

به عبارت ساده تر، شما باید ایمیل، نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد، سؤالات امنیتی و رمز اپل آیدی را قبل از هر کاری تعویض نمایید.

 

توجه: در این روش با کمترین هزینه فعلاً اپل آیدی شما، بدون شماره تلفن ساخته شده و میتوانید آن را فعال نمایید.

اما باید بدانید ورود شماره برای تمامی کاربران در حال اجباری شدن است و در آینده مجدداً از شما درخواست ورود شماره خواهد شد. 

بهعنوان مثال پس از آپدیت کردن گوشی یا ریست کردن گوشی به تنظیمات کارخانه، در راه اندازی گوشی از شما درخواست ورود شماره خواهد شد.

روش دوم: استفاده از سرویس شماره تلفن دائمی و اختصاصی امریکای سیب وند

شما عزیزان میتوانید از طریق تلگرام یا واتساپ به کارشناسان سیب وند پیام داده و با خرید شماره تلفن دائمی ، اپل آیدی اختصاصی خود را بسازید.

کارشناسان سیب وند پس از خرید، آموزش استفاده از سرویس شماره تلفن دائمی را به صورت کامل و عملی با شما مرور خواهند نمود. سپس شمارا برای ساختن یک اپل آیدی ایمن راهنمایی خواهند کرد.

جهت اطلاع از نحوه ی سفارش سرویس شماره تلفن دائمی امریکای سیب وند کلیک کنید

تنها سرویس معتبر قابل استفاده در ایران، سرویس شماره تلفن دائمی و اختصاصی سیب وند است که چندین سال است در ایران معرفی و ارائه شده

با فعالسازی تأیید هویت دو مرحله ای با استفاده از سرویس شماره تلفن دائمی امریکای سیب وند، همچون تمام مردم دنیا از تمام قابلیت های گوشی خود استفاده نمایید

همه چیز در باره ی تأیید هویت دو مرحله ای اپل

(جهت کسب اطلاعات بیشتر، بر روی دکمه ی زیر کلیک نمایید)

طبق استاندارد کاری مجموعه سیب وند، تهیه ی شماره تلفن دائمی، نیاز به آموزش کامل دارد و فروش شماره فقط از طریق تلگرام یا واتساپ انجام میشود

با توجه به حساسیت و اهمیت موضوع اپل آیدی، سرویس شماره تلفن نیاز به آموزش کامل داشته و شما باید روی شماره ی خود مسلط شوید.

بنابراین، خرید این سرویس شماره تلفن دائمی فقط از طریق تلگرام و واتساپ امکانپذیر بوده و تحویل و فعالسازی آن فوری است

تیم سیب وند پس از سال ها تجربه در زمینه ی حل مشکلات شماره تلفن در محصولات اپل، تعهد در آموزش پس از خرید را همچنان در برنامه های اصلی خود دارد.

با این روش، مشکلات پس از خرید را به زیر ۵ درصد کاهش داده ایم.

نحوه ی خرید شماره تلفن دائمی امریکای سیب وند

۱
تماس با پشتیبانی تلگرام یا واتساپ
۲
ارائه ی توضیحات کامل سرویس
۳
واریز وجه و تحویل فوری
۴
آموزش عملی و فعالسازی

تماس با کارشناسان سیبوند

آیدی تلگرام

@SIBVANDir

شماره تلفن واتساپ

۰۹۲۱۳۹۱۲۸۲۵

نکات امنیتی اپل آیدی

* اگر شخصی اپل آیدی و رمز شما را داشته باشد، به راحتی به تمام اطلاعات شما دسترسی خواهد داشت. به هیچ عنوان از اپل آیدی های آماده و یا اپل آیدی های ساخته شده توسط دیگران استفاده نکنید و همواره رمز اپل آیدی خود را شخصی نگه دارید.

* همواره از اپل آیدی معتبر که با اطلاعات واقعی شما و توسط خود شما ساخته شده است دستگاه خود را راه اندازی کنید و با خیال آسوده قسمت Find My را همیشه روشن نگه دارید تا در زمان لزوم بتوانید سریعترین واکنش را نشان دهید.

 

توجه:

بسیاری از مغازه داران و سودجویان، به منظور فروش اپل آیدی های غیر معتبر و کارتی، شما را از روشن نگه داشتن Find My منع کرده و تهدید مینمایند که اگر این گزینه را روشن کنید، گوشی شما قفل خواهد شد !!!

واقعیت ماجرا این است که این گونه افراد با علم به اینکه اپل آیدی کارتی قفل خواهد شد، همچنان بر فروش اپل آیدی کارتی پافشاری کرده و به جای ارائه ی روش اصولی ، از شما درخواست میکنند تا خود را از اصلی ترین و حیاتی ترین امکانات اپل محروم نمایید!

به هیچ عنوان به این صحبت ها توجه نکنید و با اطمینان کامل از روش های اصولی مجموعه سیب وند استفاده نمایید

– سابقه ی چندین ساله ی تیم سیب وند 

تیم سیب وند به عنوان اولین و معتبرترین معرفی کننده ی سرویس شماره تلفن دائمی امریکا در ایران، از IOS 11 تا کنون در خدمت شما عزیزان بوده و در بین دست اندرکاران اپل، به عنوان متخصص در فعالسازی اصولی تایید هویت دومرحله ای و بازیابی اپل آیدی هایی که با شماره غیر معتبر فعالسازی شده اند، شناسایی میشود و بیش از ۳۰۰۰ کاربر در سراسر ایران دارد.

–  ضمانت سرویس شماره تلفن دائمی 

کلیه ی شماره تلفن های تهیه شده از تیم سیبوند دارای ضمانت بوده و در صورتی که قوانین آموزش داده شده پس از خرید به درستی رعایت شده باشد،  و به هر دلیلی مشکلی برای شماره تلفن شما پیش آید، این شماره به رایگان برای شما جایگزین خواهد شد.

– پذیرفتن کامل مسئولیت اپل آیدی شما

بر خلاف سایر سایت های ارائه کننده ی سرویس های مختلف شماره تلفن مجازی که فقط و صرفاً یک شماره تلفن در اختیار شما میگذارند و در صورت بروز مشکل برای اپل آیدی شما هیچ مسئولیتی در قبال آن به عهده نمیگیرند، تیم سیب وند با تکیه بر تجربه ی چندین ساله ی خود، متخصص در امور اپل آیدی بوده  ، همواره به کار خود ایمان داشته و مسئولیت کامل اپل آیدی شما را میپذیرد.

***در صورت بروز هر گونه مشکل ، تمام جوانب این امر در نظر گرفته شده و اپل آیدی شما کاملا رایگان بازیابی خواهد شد.***

– تحویل فوری شماره تلفن

کارشناسان تیم سیبوند به سرعت و بدون اتلاف وقت شما، در هر ساتی از شبانه روز پاسخگوی شما عزیزان هستند.

برای اینکه بتوانیم آموزش را بطور کامل به شما عزیزان منتقل نماییم، فروش شماره تلفن فقط از طریق واتساپ یا تلگرام انجام میشود.

– تعهد در آموزش نحوه ی استفاده از سرویس شماره تلفن از صفر تا صد ( حتی برای عزیزانی که دانش زیادی در زمینه ی تکنولوژی ندارند)

تیم سیب وند به عنوان بنیانگذار خدمات آنلاین مبتنی بر آموزش، برای تک تک مشتریان خود ارزش ویژه ای قائل است و بر خلاف سایر سایت ها که فقط به صورت آنلاین یک شماره تلفن می فروشند، کارشناسان سیب وند برای هر یک از مشتریان خود، هرچقدر زمان نیاز باشد صرف مینماید تا به صورت عملی استفاده از شماره تلفن را آموزش داده و تست نمایند.

*** طبق تجربه ی سالیان گذشته، با افتخار اعلام مینماییم که با این روش فروش، موفق شده ایم در مجموعه ی سیب وند، بازگشت مشتری به دلیل مشکلات احتمالی آینده را به زیر ۵ درصد کاهش دهیم. ***

– پشتیبانی فوق حرفه ای و سرعت در پاسخگویی

سرعت پاسخگویی تیم سیب وند شما را متعجب خواهد کرد!  کارشناسان تیم سیب وند سال هاست که ۲۴ ساعته فعالیت میکنند و در ۹۹ درصد مواقع آنلاین هستند. بهترین و سریع ترین  شیوه تماس با پشتیبانی از طریق تلگرام یا واتساپ است

نماد اعتماد الکترونیک