سیب وند،

تنها ارائه کننده سرویس شماره تلفن دائمی معتبر برای محصولات اپل در ایران (با بیش از ۶ سال تجربه)

با توجه به اینکه ثبت شماره تلفن روی اپل آیدی یکبار مصرف نبوده و اپل آیدی شما از این به بعد به این شماره وابسته میشود، به هیچ عنون از شماره تلفن های مجازی،غیر واقعی، فیک و یا شماره آشنایان در خارج از کشور بر روی اپل آیدی خود استفاده نکنید

 * این شماره ها موقت بوده و به زودی از دسترس شما خارج میشوند و در  اختیار شخص دیگری قرار میگیرند

و اپل آیدی و گوشی شما از دست خواهد رفت!

فعالسازی تأیید هویت دو مرحله ای در گوشی آیفون

Turn On Two Factor Authentication

به زبان ساده تأیید هویت دو مرحله ای (Two-Factor Authentication) ، همان سرویس رمز پویا است که بر روی اپل آیدی شما فعال میشود و باعث بالا رفتن امنیت اپل آیدی و آیکلود شما خواهد شد.

برای فعالسازی این قابلیت باید یک شماره تلفن دائمی و معتبر دراختیار داشته باشید که همیشه و همه جا به آن دسترسی داشته باشید، تا بتوانید در موارد مختلف، جهت احراز هویت پیامک کد یکبار مصرف را دریافت نمایید.

 

⬅️ حتماً در تنظیمات گوشی خود با پیغامی مواجه شده اید که با عنوان Apple ID Suggestions یا پیشنهادات اپل آیدی ، درخواست روشن کردن تایید هویت دومرحله ای  (Tow-Factor Authentication) را دارد.

⬅️ و یا پس از آپدیت کردن یا ریست کردن گوشی خود ، با قسمت Apple ID Security مواجه شده اید که از شما درخواست ورود شماره تلفن مینماید.

⬅️ و یا در هنگام استفاده از برخی سرویس های ویژه ی آیکلود ، همچون فعالسازی ایرتگ اپل (Air Tag)، بک آپ گیری از پیامک ها ، بک آپ گیری از رمز ها (Icloud keychain) ، Apple TV ، Apple Music ، Sidecar، Apple HomeKit و غیره ، از شما درخواست میکند تا تأیید هویت دو مرحله ای را فعال نمایید.

📱در این پیغام عنوان میشود که با روشن کردن تایید هویت دو مرحله ای ، امنیت اکانت خود را تأمین نمایید .

 

متاسفانه به دلیل تحریم ها، نام کشور عزیزمان ایران در بین کشورها وجود ندارد . و نمیتوان از شماره های داخلی برای این امر استفاده نمود

تنها سرویس معتبر قابل استفاده در ایران، سرویس شماره تلفن دائمی و اختصاصی سیب وند است که چندین سال است در ایران معرفی و ارائه شده

با فعالسازی تأیید هویت دو مرحله ای با استفاده از سرویس شماره تلفن دائمی امریکای سیب وند، همچون تمام مردم دنیا از تمام قابلیت های گوشی خود استفاده نمایید

همه چیز در باره ی تأیید هویت دو مرحله ای اپل

(جهت کسب اطلاعات بیشتر، بر روی دکمه ی زیر کلیک نمایید)

طبق استاندارد کاری مجموعه سیب وند، تهیه ی شماره تلفن دائمی، نیاز به آموزش کامل دارد و فروش شماره فقط از طریق تلگرام یا واتساپ انجام میشود

با توجه به حساسیت و اهمیت موضوع اپل آیدی، سرویس شماره تلفن نیاز به آموزش کامل داشته و شما باید روی شماره ی خود مسلط شوید.

بنابراین، خرید این سرویس شماره تلفن دائمی فقط از طریق تلگرام و واتساپ امکانپذیر بوده و تحویل و فعالسازی آن فوری است

تیم سیب وند پس از سال ها تجربه در زمینه ی حل مشکلات شماره تلفن در محصولات اپل، تعهد در آموزش پس از خرید را همچنان در برنامه های اصلی خود دارد.

با این روش، مشکلات پس از خرید را به زیر ۵ درصد کاهش داده ایم.

نحوه ی خرید شماره تلفن دائمی امریکای سیب وند

۱
تماس با پشتیبانی تلگرام یا واتساپ
۲
ارائه ی توضیحات کامل سرویس
۳
واریز وجه و تحویل فوری
۴
آموزش عملی و فعالسازی

تماس با کارشناسان سیبوند

آیدی تلگرام

@SIBVANDir

شماره تلفن واتساپ

۰۹۲۱۳۹۱۲۸۲۵

معرفی سرویس شماره تلفن دائمی امریکای سیب وند

تماس با کارشناسان سیبوند

آیدی تلگرام

@SIBVANDir

شماره تلفن واتساپ

۰۹۲۱۳۹۱۲۸۲۵

استفاده از این گونه شماره ها موقتاً مشکل را حل میکند، اما در نهایت پس از مدتی منجر به قفل شدن اپل آیدی شما و به دنبال آن گوشی چند میلیونی شما میشود!!!

به هیچ عنوان از این گونه شماره ها بر روی اپل آیدی خود استفاده نکنید:

* شماره های مجازی رایگان ارائه شده توسط اپلیکیشن هایی نظیر TEXT NOW و TEXT PLUS و … .

دلیل ۱:  این گونه شماره ها موقتی هستند و پس از یک هفته از اختیار شما خارج میشوند و دیگر امکان دریافت پیامک بر روی آن ها وجود ندارد.

دلیل ۲: پس از انجام عملیاتی نظیر ریست فکتوری یا آپدیت گوشی، شما به اپلیکیشن های داخل گوشی دسترسی ندارید که بخواهید پیامکی دریافت نمایید و عملاً شما به بن بست میرسید!

 

*  استفاده از شماره های اقوام و آشنایان در خارج از کشور که شما به صاحب آن نیستید.

دلیل ۱: هیچ شخصی به شما تعهد نخواهد داد که سیمکارت خود را عوض نکند و یا همیشه برای خواندن کد در دسترس شما باشد.

دلیل ۲: امنیت اپل آیدی و اطلاعات آیکلود شما به خطر خواهد افتاد. (از نظر اپل کسی که شماره تلفن ثبت شده را در اختیار دارد، صاحب اپل آیدی است و به روش هایی میتواند به اطلاعات آن دسترسی پیدا کند)

دلیل ۳: به دلیل اختلاف زمانی بین کشورها و همچنین عدم دسترسی لحظه ای به صاحب خط، در مواقع ضروری همچون سرقت گوشی، امکان واکنش فوری و ردیابی سریع گوشی از شما گرفته شده و با خاموش شدن گوشی دستگاه شما غیر قابل ردیابی خواهد بود.

 

* استفاده از سایت های ایرانی و یا اپلیکیشن هایی که اکثراً در اپ استور های ایرانی ارائه شده اند و دارای حق اشتراک ماهانه هستند، نظیر ۲SIM و Virtual Sim و …

دلیل ۱:  این گونه شماره ها نیز دائمی نیستند و پس از مدتی دیگر پیامک های اپل بر روی آن ها دریافت نمیشود.

دلیل ۲: پس از انجام عملیاتی نظیر ریست فکتوری یا آپدیت گوشی، شما به اپلیکیشن های داخل گوشی دسترسی ندارید که بخواهید پیامکی دریافت نمایید و عملاً شما به بن بست میرسید!

 

* استفاده از شماره های رایگان بر روی سایت های دارای پنل دریافت پیامک رایگان.

دلیل ۱: لیست شماره های موجود بر روی این سایت ها موقتی هستند و پس از مدتی بلاک شده و به صورت دوره ای تعویض میشوند.

دلیل ۲: شماره های این گونه سایت ها معمولاً دارای اختلال در دریافت پیامک هستند.

 

* استفاده از شماره تلفن های دارای محدودیت تعداد پیامک دریافتی و یا محدودیت زمانی چند دقیقه ای جهت دریافت پیامک.

دلیل : بدیهی است این گونه شماره تلفن ها یکبار مصرف هستند و پس از اولین استفاده، دیگر هیچ گونه دسترسی به شماره تلفن وجود ندارد و در نهایت باعث قفل شدن اپل آیدی میشوند.

 

* استفاده از شماره های اشتراکی (اشتراک یک شماره بین چندین نفر)

دلیل ۱: در این گونه شماره ها، هر شماره در اختیار افراد زیادی قرار میگیرد و پس از مدتی توسط اپل بلاک شده و دیگر پیامکی دریافت نخواهند کرد.

دلیل ۲ : موارد بسیاری دیده شده که کلیه ی اپل آیدی های فعال شده توسط یک شماره ی اشتراکی توسط اپل قفل میشود.

–  ضمانت سرویس شماره تلفن دائمی 

کلیه ی شماره تلفن های تهیه شده از مجموعه ی سیبوند دارای ضمانت بوده و در صورتی که قوانین آموزش داده شده پس از خرید به درستی رعایت شده باشد،  و به هر دلیلی مشکلی برای شماره تلفن شما پیش آید، این شماره به رایگان برای شما جایگزین خواهد شد.

 

– پذیرفتن کامل مسئولیت اپل آیدی شما

بر خلاف سایر سایت های ارائه کننده ی سرویس های مختلف شماره تلفن مجازی که فقط و صرفاً یک شماره تلفن در اختیار شما میگذارند و در صورت بروز مشکل برای اپل آیدی شما هیچ مسئولیتی در قبال آن به عهده نمیگیرند، تیم سیب وند با تکیه بر تجربه ی چندین ساله ی خود، متخصص در امور اپل آیدی بوده  ، همواره به کار خود ایمان داشته و مسئولیت کامل اپل آیدی شما را میپذیرد.

بر این اساس هرگونه مشکلی که از جانب شماره تلفن برای اپل آیدی شما ایجاد شود، به رایگان و کاملاً تضمینی حل خواهد شد.

***در صورت بروز هر گونه مشکل ، تمام جوانب این امر در نظر گرفته شده و اپل آیدی شما کاملا رایگان بازیابی خواهد شد.***

– سابقه ی چندین ساله ی تیم سیب وند 

تیم سیب وند به عنوان اولین و معتبرترین معرفی کننده ی سرویس شماره تلفن دائمی امریکا در ایران، از IOS 11 تا کنون در خدمت شما عزیزان بوده و در بین دست اندرکاران اپل، به عنوان متخصص در فعالسازی اصولی تایید هویت دومرحله ای و بازیابی اپل آیدی هایی که با شماره غیر معتبر فعالسازی شده اند، شناسایی میشود و بیش از ۳۰۰۰ کاربر در سراسر ایران دارد.

–  ضمانت سرویس شماره تلفن دائمی 

کلیه ی شماره تلفن های تهیه شده از تیم سیبوند دارای ضمانت بوده و در صورتی که قوانین آموزش داده شده پس از خرید به درستی رعایت شده باشد،  و به هر دلیلی مشکلی برای شماره تلفن شما پیش آید، این شماره به رایگان برای شما جایگزین خواهد شد.

– پذیرفتن کامل مسئولیت اپل آیدی شما

بر خلاف سایر سایت های ارائه کننده ی سرویس های مختلف شماره تلفن مجازی که فقط و صرفاً یک شماره تلفن در اختیار شما میگذارند و در صورت بروز مشکل برای اپل آیدی شما هیچ مسئولیتی در قبال آن به عهده نمیگیرند، تیم سیب وند با تکیه بر تجربه ی چندین ساله ی خود، متخصص در امور اپل آیدی بوده  ، همواره به کار خود ایمان داشته و مسئولیت کامل اپل آیدی شما را میپذیرد.

***در صورت بروز هر گونه مشکل ، تمام جوانب این امر در نظر گرفته شده و اپل آیدی شما کاملا رایگان بازیابی خواهد شد.***

– تحویل فوری شماره تلفن

کارشناسان تیم سیبوند به سرعت و بدون اتلاف وقت شما، در هر ساتی از شبانه روز پاسخگوی شما عزیزان هستند.

برای اینکه بتوانیم آموزش را بطور کامل به شما عزیزان منتقل نماییم، فروش شماره تلفن فقط از طریق واتساپ یا تلگرام انجام میشود.

– تعهد در آموزش نحوه ی استفاده از سرویس شماره تلفن از صفر تا صد ( حتی برای عزیزانی که دانش زیادی در زمینه ی تکنولوژی ندارند)

تیم سیب وند به عنوان بنیانگذار خدمات آنلاین مبتنی بر آموزش، برای تک تک مشتریان خود ارزش ویژه ای قائل است و بر خلاف سایر سایت ها که فقط به صورت آنلاین یک شماره تلفن می فروشند، کارشناسان سیب وند برای هر یک از مشتریان خود، هرچقدر زمان نیاز باشد صرف مینماید تا به صورت عملی استفاده از شماره تلفن را آموزش داده و تست نمایند.

*** طبق تجربه ی سالیان گذشته، با افتخار اعلام مینماییم که با این روش فروش، موفق شده ایم در مجموعه ی سیب وند، بازگشت مشتری به دلیل مشکلات احتمالی آینده را به زیر ۵ درصد کاهش دهیم. ***

– پشتیبانی فوق حرفه ای و سرعت در پاسخگویی

سرعت پاسخگویی تیم سیب وند شما را متعجب خواهد کرد!  کارشناسان تیم سیب وند سال هاست که ۲۴ ساعته فعالیت میکنند و در ۹۹ درصد مواقع آنلاین هستند. بهترین و سریع ترین  شیوه تماس با پشتیبانی از طریق تلگرام یا واتساپ است

جهت اطلاع از نحوه ی سفارش سرویس شماره تلفن دائمی امریکای سیب وند کلیک کنید

نماد اعتماد الکترونیک